Горе-матір з Кіровоградщини, щоб сплатити аліменти сину,

офіційно працевлаштувалася

На Кіровоградщині з початку року 79 злісних неплатників із аліментів відпрацювали суспільно корисні роботи. Одна з них – мешканка Гайворона, яка завдяки сумлінному виконанню власних обов’язків у результаті офіційно працевлаштувалася на місцевому комунальному підприємстві.

Про це повідомивкерівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

«Якщо в батьків немає коштів, щоб надавати фінансову підтримку власним дітям, державні виконавці змушені застосовувати в рамках закону різні методи, щоб змусити їх згадати про свої обов’язки. Зокрема йдеться і про примусові роботи.

До речі, маємо в цьому напрямі позитивні результати. Наприклад, у Гайвороні безвідповідальна матір не сплачуваласвоєму шестирічному сину аліменти впродовж чотирьох років. Сума боргу перевищила 12 тисяч гривень, тепер її повністю погашено», – розповівВадим Гуцул.

Жінку було притягнуто до адміністративної відповідальності. Через це, згідно рішення суду, їй довелося в примусовому порядку почати роботу на підприємстві «Гайворонський комунальник».

«Призначені судом 240 годин суспільно корисних робіт жінка успішно відпрацювала. Що важливо: за бездоганне виконання своїх робочих обов’язків її офіційно працевлаштували», – відзначивВадим Гуцул.

Нагадаємо: безвідповідальних батьків почали притягувати до виконання суспільно-корисних робіт у рамках реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває.  Наразі безпосередньо на Кіровоградщині 79 боржників закінчили виконання суспільно корисних робіт, 49 боржників продовжують примусово працювати й до сьогодні, щоб розплатитися з боргами перед своїми дітьми.

Загалом із початку року державні виконавці стягнули вже понад 118 млн. грн аліментів на користь 19 688 дітей. У порівнянні з 2018 рокомбезвідповідальні батьки сплатили лише трохи більше 126 млн. грн.