16.04.2019 рік

Повідомлення  про оприлюднення проектів рішень

про місцеві податки і збори на 2020 рік  на  території Озерської

сільської ради

Відповідно до  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Озерська  сільська рада, з метою одержання зауважень і пропозицій від  громадян   та  суб’єктів господарювання ,  оприлюднює проекти рішень  про встановлення  місцевих  податків  і зборів  на 2020 рік .

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на  2020 рік на території Озерської  сільської ради»

«Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території  Озерської   сільської ради на 2020 рік»

«Про  встановлення  ставок  єдиного податку на території   Озерської   сільської  ради на 2020 рік»

З проектами  рішень , додатками до них  та  аналізами  регуляторних впливів  можна ознайомитись  на  офіційному  сайті  Озерської сільської ради  у  мережі  Інтернет  у  розділі «Регуляторна політика»