12.03.2020 року

Озерська сільська рада  Світловодського району

Кіровоградської області

Оголошення про прийняття  у комунальну  власність

земельної  ділянки  під господарським двором

Враховуючи  зміни  в  земельному законодавстві, а саме  Закону України  від 19 серпня 2018 року  № 2498-VIII»  «Про внесення  змін  до деяких законодавчих актів  України  щодо  вирішення  питання  колективної власності  на  землю, удосконалення  правил  землекористування  у   масивах  земель  сільськогосподарського призначення,  запобігання  рейдерству  та  стимулювання  зрошення в  Україні»,  пункту  21 розділу Х «Перехідних  положень»  Земельного кодексу України , з  01.01.2019  року  органи місцевого самоврядування  отримують  нові повноваження   у   розпорядженні  колективними землями. Встановлюється, що землі  колективної власності  тих  сільськогосподарських підприємств, які вже ліквідовані , у більшості  випадків переходять до комунальної  власності  відповідних територіальних громад. Це стає підставою для державної  реєстрації  речового права  комунальної власності  на такі земельні ділянки.

Тому   Озерська  сільська  рада  має  наміри зареєструвати  право комунальної  власності  на земельну  ділянку  господарського  двору  бувшого КСП «ОЗЕРСЬКЕ»  Озерської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області, за межами населеного пункту    за  кадастровим  номером  3525285800:02:000:9023  площею  6,9849 га.   і просить усіх, хто має право  власності  на  господарські  нежитлові  будівлі,  які  розташовані  на вказаній  ділянці звернутися  до Озерської сільської ради.