Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Акція "За чисте довкілля"

На території  Озерської сільської ради 8 квітня 2017 року відбулися заходи з благоустрою території в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». До участі у благоустрою території були запрошені депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, керівники сільськогосподарських підприємств із своїми трудовими колективами, працівники Озерського НВК,  працівники  Озерської мед амбулаторії, працівники Озерської сільської ради, власники магазинів, комунальне підприємство та громада села.

Озерська сільська рада висловлює щиру вдячність тим, хто був не байдужий і прийняв участь у наведенні порядку на території села. Адже тільки разом ми зможемо навести порядок у власному домі. Сільська рада дякує за активну життєву позицію Гребенюк С.Д., Герасименко О.М., Терещенко Н.І., Жалинська О.А., Гребенюк А.І., Глива Н.Г., Рудь Т.О., Попругі В.Г., Кошман Л.І., Кошман О.В., Федорус О.М., Тригубенко С.І., Полярус Н.Г., Пестовська Л.М., Гапон Ю.Б., Попруга О.М., Поборознік С.Д., Литвин В.Г., Рудь М.М., Мельник В.В.,  Мішиченко Н.О., Лепський О.Є., Бондаренко В.Т.,  Шевчук О.В., Коваленко А.О., Артеменко В.М., Кірьяков Д., та працівникам магазинів.

Велика подяка СФГ «Шевченко» керівник Шевченко С.О., ТОВ «Украгропродукт» керівник Мацак Я.О., підприємству «Екопродлайн» керівник Лепський О.Є., за виділений транспорт для підвезення піску на кладовище та надання транспорту для благоустрою села.

Нажаль для нас залишилась незрозумілою позиція і відношення Озерського НВК , в першу чергу вчителів.

Місячник благоустрою продовжується, тому сподіваємось що і вчителі, і учнівська молодь, і громада села будуть більш активні та прийматимуть участь у суботниках.